Circle K po raz pierwszy na targach

Circle K po raz pierwszy na targach

Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi dotychczasową Statoil.

Firma ma konkretne plany dalszego rozwoju pod nowym brandem na rynku polskim, dlatego podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą jaką przedstawiciele nowej marki mają do zaoferowania inwestorom.

Wszystkich zainteresowanych propozycją franczyzową firmy zapraszamy na stoisko nr A39.


Aniger - od projektu po budowę i wyposażenie

Na wrześniowych targach paliwowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Aniger Sp. z o.o., która specjalizuje się w usługach dla rynku stacji paliw.
Shell pierwszy raz na targach paliwowych w tym roku

Do grona wystawców dołącza kolejny koncern paliwowy – Shell, który w tym roku będzie ze swoją ofertą po raz pierwszy na targach paliwowych.
Circle K po raz pierwszy na targach

Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi…
Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami…
Petroleo pomoże usprawnić gospodarkę paliwową i AdBlue oraz zmniejszyć koszty tankowania! Dzięki nim zyskujesz więcej niż tylko kontrolę

Rejko Myjnie dołączają do wystawców

Firma Rejko Myjnie Samochodowe działa na rynku polskim od 1999 r. i  specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji.
PETROSTER-SERWIS na targach

Firma Petroster-Serwis jako jedna z pierwszych z pierwszych firm zajęła się wdrażaniem nowoczesnych, nieznanych wcześniej w Polsce technologii i rozwiązań technicznych.


Więcej aktualności