Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami tej branży i zapytać jak w praktyce wygląda ten biznes.

W trakcie dwóch dni targowych (27-28 września 2017r.) będzie można zweryfikować swoje wyobrażenia na temat potencjalnych zysków, kosztów inwestycji, rozwiązań stosowanych w branży myjniowej i zapoznać się z nowościami, które się pojawiły w ostatnim czasie i które rozwijają ten segment.

Do dyspozycji zwiedzających będzie łącznie 17 wiodących przedstawicieli branży w kraju, którzy na stoiskach zaprezentują swoje rozwiązania. Będą nie tylko dystrybutorzy i producenci myjni, ale również dostawcy nowoczesnych akcesoriów i chemii samochodowej oraz mniejszego wyposażenia do myjni. 

W Strefie Myjni zaprezentują się:

BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.

Czysto.pl Sp. z o.o.

Bezdotykowa.pl

DRACO-BIS Lewicki Marcin

EHRLE Sp. z o.o.

EKOWASH Mariusz Drążewski

EURO-EKOL Mariusz Ancerowicz

Green Steam Sp. z o.o. Sp.k.

mtAutomatic

Rejko Myjnie Samochodowe Sławomir Pieńkos

SULTOF. Bratkowski i Sobieski, Spółka Jawna

TENZI Sp. z o.o.

Wash Partner Piotr Kmiecik

WashTec Polska Sp. z o.o.

CORRIMEX

J. Sałapatek, S. Cwajda Sp. J.

WashSerwis

 

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym biznesie mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, prowadzonym przez praktyków.


Aniger - od projektu po budowę i wyposażenie

Na wrześniowych targach paliwowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Aniger Sp. z o.o., która specjalizuje się w usługach dla rynku stacji paliw.
Shell pierwszy raz na targach paliwowych w tym roku

Do grona wystawców dołącza kolejny koncern paliwowy – Shell, który w tym roku będzie ze swoją ofertą po raz pierwszy na targach paliwowych.
Circle K po raz pierwszy na targach

Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi…
Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami…
Petroleo pomoże usprawnić gospodarkę paliwową i AdBlue oraz zmniejszyć koszty tankowania! Dzięki nim zyskujesz więcej niż tylko kontrolę

Rejko Myjnie dołączają do wystawców

Firma Rejko Myjnie Samochodowe działa na rynku polskim od 1999 r. i  specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji.
PETROSTER-SERWIS na targach

Firma Petroster-Serwis jako jedna z pierwszych z pierwszych firm zajęła się wdrażaniem nowoczesnych, nieznanych wcześniej w Polsce technologii i rozwiązań technicznych.


Więcej aktualności