Strefa Myjni - najnowocześniejsze systemy myjniowe we Wrocławiu

Strefa Myjni - najnowocześniejsze systemy myjniowe we Wrocławiu

W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.

Podczas ubiegłorocznej edycji gościliśmy najważniejszych przedstawicieli branży myjniowej, którzy prezentowali możliwości biznesowe w segmencie myjni i technologiczne rozwiązania, które pozwalają proponować klientom najlepsze jakościowo usługi. Również najbliższe targi będą dla zwiedzających okazją nie tylko żeby z bliska przyjrzeć się jak w praktyce wygląda wyposażenie myjni, nowoczesne technologie myjące, ale również dowiedzieć się wielu szczegółów na temat funkcjonowania tego biznesu od kuchni. Wśród wystawców pojawi się m.in. Euro-Ekol - jeden z czołowych producentów myjni bezdotykowych oraz firma GreenSteam, która jest z kolei dostawcą innowacyjnych systemów czyszczących dla myjni parowych. Oprócz zwiedzania stoisk będzie można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach branżowych, które będą prowadzić praktycy tego biznesu.


Strefa Myjni zasilona przez największe firmy

Na tegorocznych targach w Strefie Myjni swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi przedstawiciele tego segmentu. Do ich grona dołączyły cztery nowe firmy.

Myjnie tunelowe na targach

Do Strefy Myjni, która będzie jedną z atrakcji tegorocznych targów dołączy firma Wash Partner Piotr Kmiecik – producent myjni bezdotykowych, samoobsługowych i tunelowych.

Strefa Myjni - najnowocześniejsze systemy myjniowe we Wrocławiu

W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.

Ehrle wśród wystawców Strefy Myjni

Do Strefy Myjni i najważniejszych przedstawicieli tej branży dołączyła właśnie firma Ehrle, która działa w segmencie od wielu lat, dostarczając najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Networking – zamień kontakty na kontrakty

Strefa Networkingu Biznesowego to coś więcej, niż przyjazna uczestnikom i zaaranżowana przestrzeń na spotkania biznesowe. Dowiedz się jak można skutecznie wykorzystać możliwości Strefy podczas targów.
Costa Coffee Polska z ofertą punktów kawowych na targach we Wrocławiu

Wśród tegorocznych wystawców Targów Stacja i Biznes Przyszłości z branży FMCG ze swoją ofertą pojawi się Costa Coffee Polska S.A., która współpracuje m.in. z sieciowymi stacjami paliwowymi koncernu Shell.
Szkolenia z praktykami biznesu podczas targów we Wrocławiu

Biznes myjniowy w praktyce, kluczowe kwestie prawne, które mają wpływ na handel paliwami, prowadzenie własnej stacji paliw i biznes pod znaną marką we franczyzie – to główne wątki bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy w tym roku dla zwiedzających.


Więcej aktualności