Strefa Myjni - najnowocześniejsze systemy myjniowe we Wrocławiu

Strefa Myjni - najnowocześniejsze systemy myjniowe we Wrocławiu

W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.

Podczas ubiegłorocznej edycji gościliśmy najważniejszych przedstawicieli branży myjniowej, którzy prezentowali możliwości biznesowe w segmencie myjni i technologiczne rozwiązania, które pozwalają proponować klientom najlepsze jakościowo usługi. Również najbliższe targi będą dla zwiedzających okazją nie tylko żeby z bliska przyjrzeć się jak w praktyce wygląda wyposażenie myjni, nowoczesne technologie myjące, ale również dowiedzieć się wielu szczegółów na temat funkcjonowania tego biznesu od kuchni. Wśród wystawców pojawi się m.in. Euro-Ekol - jeden z czołowych producentów myjni bezdotykowych oraz firma GreenSteam, która jest z kolei dostawcą innowacyjnych systemów czyszczących dla myjni parowych. Oprócz zwiedzania stoisk będzie można wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach branżowych, które będą prowadzić praktycy tego biznesu.


Kingspan z nowością na targach

Podczas zbliżających się targów firma Kingspan zaprezentuje nowość w swojej ofercie - stalowe dwupłaszczowe zbiorniki DieselPRO®, które umożliwiają magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego. 

Unimot z ofertą AVIA

Spółka Unimot dołączyła do grona tegorocznych wystawców wrocławskich targów paliwowych. Obecność podczas tego wydarzenia to okazja do promocji strategicznych projektów, których rozwój spółka postawiła sobie w tym roku za cel.

Stacja uszyta na miarę

Wśród wystawców na najbliższych targach nie zabraknie producenta specjalistycznej odzieży. Zwiedzający goście, którzy myślą o inwestycji w ubraniach dla personelu stacji paliw będą mogli przyjrzeć się portfolio marki Modus.

FORTIS TECHNOLOGY na targach z ofertą zbiorników

Jeśli paliwa, to nie może zabraknąć rozwiązań do ich przechowywania. W tym roku na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników z tworzywa sztucznego, służących do przechowywania płynów eksploatacyjnych – paliw, oleju, AdBlue.

Nie ma dobrej myjni bez wysokiej jakości chemii samochodowej

Ofertę producentów myjni uatrakcyjni oferta firmy DRACO-BIS Lewicki Marcin, która w tym roku na targach zaprezentuje chemię samochodową na stoisku nr A23.

Strefa Myjni powiększyła się o kolejnego wystawcę

Już łącznie 9 firm z branży myjniowej potwierdziło swoją obecność podczas zbliżających się Targów Stacja i Biznes Przyszłości. Wystawcy z tego sektora zaprezentują swoje rozwiązania w specjalnie wyodrębnionej Strefie Myjni, która zlokalizowana będzie na placu przed Halą Stulecia.

KRAUSE, czyli o rozwiązaniach zabezpieczających cysterny

Podczas targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy www.krause-systems.pl, która dostarcza rozwiązania pozwalające na dokładną kontrolę zaworów i mechanizmów zabezpieczających cysterny paliwowe.


Więcej aktualności