Networking – zamień kontakty na kontrakty

Networking – zamień kontakty na kontrakty

Strefa Networkingu Biznesowego to coś więcej, niż przyjazna uczestnikom i zaaranżowana przestrzeń na spotkania biznesowe. Dowiedz się jak można skutecznie wykorzystać możliwości Strefy podczas targów.

Za naszą Strefą Networkingu stoi pewna idea, która zakłada świadome korzystanie z narzędzia jakim jest networking w biznesie. Dlatego stworzenie sprzyjającej przestrzeni do prowadzenia rozmów na terenie Hali Wystawienniczej było zaledwie pierwszym krokiem. Chcemy naszym uczestnikom zaproponować nie tylko dogodne miejsce, ale również zachęcać ich do wykorzystania tych dwóch dni targowych na budowanie realnych sieci kontaktów, które w przyszłości mogą zamienić się w kontrakty i owocne współprace biznesowe. W tym celu cała nasza komunikacja wszystkimi kanałami, którymi dysponujemy do potencjalnych gości targowych uwzględnia informowanie ich o korzyściach i możliwościach jakie niesie świadome budowanie relacji. W tym roku również spodziewamy się co najmniej 1000 gości, którzy w Strefie Networkingu hasło „Bo biznes to sport kontaktowy” realizują w praktyce.


Kingspan z nowością na targach

Podczas zbliżających się targów firma Kingspan zaprezentuje nowość w swojej ofercie - stalowe dwupłaszczowe zbiorniki DieselPRO®, które umożliwiają magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego. 

Unimot z ofertą AVIA

Spółka Unimot dołączyła do grona tegorocznych wystawców wrocławskich targów paliwowych. Obecność podczas tego wydarzenia to okazja do promocji strategicznych projektów, których rozwój spółka postawiła sobie w tym roku za cel.

Stacja uszyta na miarę

Wśród wystawców na najbliższych targach nie zabraknie producenta specjalistycznej odzieży. Zwiedzający goście, którzy myślą o inwestycji w ubraniach dla personelu stacji paliw będą mogli przyjrzeć się portfolio marki Modus.

FORTIS TECHNOLOGY na targach z ofertą zbiorników

Jeśli paliwa, to nie może zabraknąć rozwiązań do ich przechowywania. W tym roku na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników z tworzywa sztucznego, służących do przechowywania płynów eksploatacyjnych – paliw, oleju, AdBlue.

Nie ma dobrej myjni bez wysokiej jakości chemii samochodowej

Ofertę producentów myjni uatrakcyjni oferta firmy DRACO-BIS Lewicki Marcin, która w tym roku na targach zaprezentuje chemię samochodową na stoisku nr A23.

Strefa Myjni powiększyła się o kolejnego wystawcę

Już łącznie 9 firm z branży myjniowej potwierdziło swoją obecność podczas zbliżających się Targów Stacja i Biznes Przyszłości. Wystawcy z tego sektora zaprezentują swoje rozwiązania w specjalnie wyodrębnionej Strefie Myjni, która zlokalizowana będzie na placu przed Halą Stulecia.

KRAUSE, czyli o rozwiązaniach zabezpieczających cysterny

Podczas targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy www.krause-systems.pl, która dostarcza rozwiązania pozwalające na dokładną kontrolę zaworów i mechanizmów zabezpieczających cysterny paliwowe.


Więcej aktualności