Na wrześniowych targach paliwowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Aniger Sp. z o.o., która specjalizuje się w usługach dla rynku stacji paliw.

Do grona wystawców dołącza kolejny koncern paliwowy – Shell, który w tym roku będzie ze swoją ofertą po raz pierwszy na targach paliwowych.
Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi dotychczasową Statoil.
Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami tej branży i zapytać jak w praktyce wygląda ten biznes.
Firma Rejko Myjnie Samochodowe działa na rynku polskim od 1999 r. i  specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji.
Firma Petroster-Serwis jako jedna z pierwszych z pierwszych firm zajęła się wdrażaniem nowoczesnych, nieznanych wcześniej w Polsce technologii i rozwiązań technicznych.
Do grona firm, które reprezentują branżę usług myjniowych na Targach dołącza SULTOF Sp. J., który specjalizuje się w produkcji, sprzedaży oraz instalacji myjni do wszystkich typów pojazdów.
Coraz więcej przedsiębiorców docenia siłę sukcesywnego budowania sieci swoich kontaktów. Chcąc w pełni wykorzystać możliwości jakie daje to zjawisko, postanowiliśmy ułatwić zwiedzającym gościom zacieśnienie i budowanie relacji branżowych.
Podczas targów w tym roku zwiedzający będą mogli podpatrzeć różne rozwiązania, które mogą uatrakcyjnić wnętrze stacji paliw i poprawić wrażenia wizualne odwiedzających ich kierowców.
Wszyscy zwiedzający, którzy myślą nad potencjalną modernizacją i uatrakcyjnieniem strefy gastronomicznej na swoich stacjach podczas targów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wyposażenia dla kącików gastronomicznych.
Znamy już pierwszego uczestnika II Piłkarskich Mistrzostw Branży Paliwowej, które odbędą się podczas wrześniowych Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości. Jako pierwszy zgłosił się Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.
Uczestnicy zbliżających się targów paliwowych będą mogli we Wrocławiu uzyskać informacje na temat produktów firmy Kingspan. W 2017 roku w ofercie Kingspan pojawiła się nowość  – stalowe dwupłaszczowe zbiorniki DieselPRO®, które umożliwiają magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego.
Spółka Unimot dołączyła do grona tegorocznych wystawców wrocławskich targów paliwowych. Obecność podczas tego wydarzenia to okazja do promocji strategicznych projektów, których rozwój spółka postawiła sobie w tym roku za cel.
Wśród wystawców na najbliższych targach nie zabraknie producenta specjalistycznej odzieży. Zwiedzający goście, którzy myślą o inwestycji w ubraniach dla personelu stacji paliw będą mogli przyjrzeć się portfolio marki Modus.
Jeśli paliwa, to nie może zabraknąć rozwiązań do ich przechowywania. W tym roku na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników z tworzywa sztucznego, służących do przechowywania płynów eksploatacyjnych – paliw, oleju, AdBlue.
Ofertę producentów myjni uatrakcyjni oferta firmy DRACO-BIS Lewicki Marcin, która w tym roku na targach zaprezentuje chemię samochodową na stoisku nr A23.
Już łącznie 9 firm z branży myjniowej potwierdziło swoją obecność podczas zbliżających się Targów Stacja i Biznes Przyszłości. Wystawcy z tego sektora zaprezentują swoje rozwiązania w specjalnie wyodrębnionej Strefie Myjni, która zlokalizowana będzie na placu przed Halą Stulecia.
Podczas targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy www.krause-systems.pl, która dostarcza rozwiązania pozwalające na dokładną kontrolę zaworów i mechanizmów zabezpieczających cysterny paliwowe.
Na targach nie zabraknie firm specjalizujących się w urządzeniach i technologiach pozwalających na monitoring paliw.
Zbliżające się targi będą okazją, żeby rozeznać się w ofercie rozwiązań w obszarze komunikacji wizualnej. To świetna propozycja zwłaszcza dla stacji paliw, które planują zmienić lub odświeżyć formy reklamy wizualnej.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników i pojemników na paliwo.
Podczas targów zwiedzający będą mogli rozeznać się w nowych trendach biznesowych i poznać m.in. alternatywne pomysły na rozszerzenie działalności, które proponujemy właścicielom stacji paliw.
Oferta wystawców dla stacji paliw wzbogaci się o systemy płatności, urządzenia do obsługi gotówki, komponenty i różnego rodzaje akcesoria.
Do Strefy Myjni dołączają kolejni przedstawiciele tego sektora.
Na tegorocznych targach w Strefie Myjni swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi przedstawiciele tego segmentu. Do ich grona dołączyły cztery nowe firmy.
Do Strefy Myjni, która będzie jedną z atrakcji tegorocznych targów dołączy firma Wash Partner Piotr Kmiecik – producent myjni bezdotykowych, samoobsługowych i tunelowych.
Do Strefy Myjni i najważniejszych przedstawicieli tej branży dołączyła właśnie firma Ehrle, która działa w segmencie od wielu lat, dostarczając najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Strefa Networkingu Biznesowego to coś więcej, niż przyjazna uczestnikom i zaaranżowana przestrzeń na spotkania biznesowe. Dowiedz się jak można skutecznie wykorzystać możliwości Strefy podczas targów.
Wśród tegorocznych wystawców Targów Stacja i Biznes Przyszłości z branży FMCG ze swoją ofertą pojawi się Costa Coffee Polska S.A., która współpracuje m.in. z sieciowymi stacjami paliwowymi koncernu Shell.
Biznes myjniowy w praktyce, kluczowe kwestie prawne, które mają wpływ na handel paliwami, prowadzenie własnej stacji paliw i biznes pod znaną marką we franczyzie – to główne wątki bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy w tym roku dla zwiedzających.
W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.
Aniger - od projektu po budowę i wyposażenie

Na wrześniowych targach paliwowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Aniger Sp. z o.o., która specjalizuje się w usługach dla rynku stacji paliw.
Shell pierwszy raz na targach paliwowych w tym roku

Do grona wystawców dołącza kolejny koncern paliwowy – Shell, który w tym roku będzie ze swoją ofertą po raz pierwszy na targach paliwowych.
Circle K po raz pierwszy na targach

Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi…
Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami…
Petroleo pomoże usprawnić gospodarkę paliwową i AdBlue oraz zmniejszyć koszty tankowania! Dzięki nim zyskujesz więcej niż tylko kontrolę

Rejko Myjnie dołączają do wystawców

Firma Rejko Myjnie Samochodowe działa na rynku polskim od 1999 r. i  specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji.
PETROSTER-SERWIS na targach

Firma Petroster-Serwis jako jedna z pierwszych z pierwszych firm zajęła się wdrażaniem nowoczesnych, nieznanych wcześniej w Polsce technologii i rozwiązań technicznych.


Więcej aktualności