Serdecznie zapraszamy na stoisko nr A3 podczas targów Stacja i Biznes Przyszłości, gdzie firma Kingspan Environmental z Grupą Azoty z Puław zaprezentują innowacyjne rozwiązania w zakresie magazynowania i dystrybucji AdBlue. Grupa Azoty, strategiczny partner Kingspan Environmental, jest producentem NOXy - AdBlue najwyższej jakości.

Są rzeczy, bez których nie może funkcjonować żadna stacja paliw, niezależnie od lokalizacji i sprzedażowej strategii. Tego rodzaju asortyment dostarcza firma  VIP S.D. Pikul Sp. J. - kolejny wystawca, który dołącza do strefy wystawienniczej.

Do grona Wystawców dołącza firma Giełda Dewiz Sp. z o.o., która swoją ofertę zaprezentuje na stoisku nr A30.
Mity związane z inwestycją w punkty ładowania aut na prąd, przykładowe stacje ładowania, funkcjonowanie, realne koszty inwestycji, rodzaje ładowarek oraz niezbędna infrastruktura i obsługa. To główne tematy zbliżającej się konferencji Elektromobilność na stacji paliw. Wstęp na konferencję (27 września 2017 r. Wrocław, Hala Stulecia) jest BEZPŁATNY, należy tylko wcześniej się zarejestrować.
W części wystawienniczej, zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy DPR Corporation Sp. z o.o., która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyświetlaczy LED dla wszystkich sektorów biznesu.
Poznańska spółka EV Plus, która jest tegorocznym wystawcą podczas Wrocławskich Targów Paliwowych wdraża właśnie oparty na chmurze zaawansowany system obsługi stacji ładowania samochodów elektrycznych o nazwie Charge&Drive. EV Plus wykorzysta tę technologię do zarządzania stacjami ładowania samochodów elektrycznych 

Porównanie ofert z rynku, warsztaty ze specjalistą od umów franczyzowych, rozmowy na żywo z przedstawicielami koncernów. To tylko niektóre punkty z programu szkolenia: Jak wybrać najlepszą ofertę franczyzową dla stacji paliw.

W Strefie Myjni w tym roku mamy imponującą reprezentację firm i systemów z branży. Do ich grona dołączył właśnie ADBUD Adam Podgórny, który zajmie stoisko nr B11 na placu pod Iglicą.
Do grona wystawców dołącza firma EV PLUS Sp. z o.o., która podczas targów przedstawi swoją ofertę usług budowania sieci ładowania elektrycznych samochodów.

Wszyscy, którzy pojawią się na wrześniowych targach we Wrocławiu będą mogli skorzystać z programu rabatowego, który przygotowaliśmy dla zwiedzających. Czekają konkretne rabaty na atrakcyjne produkty i usługi.

Właściciele stacji, którzy chcą rozejrzeć się za ofertą LED-ów i poszukać oszczędności w obszarze funkcjonowania swoich obiektów będą mogli zajrzeć na stoisko nr A22, gdzie czekać będą przedstawiciele firmy EKOSERW BIS. Wśród klientów z branży są tacy przedstawiciele rynku jak Lotos, Intermarche czy Tank Zel.

Do grona wystawców dołącza kolejny koncern paliwowy – Shell, który w tym roku będzie ze swoją ofertą po raz pierwszy na targach paliwowych.

Na wrześniowych targach paliwowych zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Aniger Sp. z o.o., która specjalizuje się w usługach dla rynku stacji paliw.

Do wystawców z branży myjniowej dołącza kolejny jej przedstawiciel. Feniks Chemia kolejny raz został Wystawcą.

Do grona wystawców III edycji Wrocławskich Targów Paliwowych dołącza Circle K Polska. Obecność firmy związana jest z zainaugurowaniem swojej działalności w Polsce pod nowym brandem - Circle K, która zastąpi dotychczasową Statoil.
Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami tej branży i zapytać jak w praktyce wygląda ten biznes.

W gronie tegorocznych wystawców pojawi się firma Petroleo, która oferuje w swoim portfolio nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania gospodarką AdBlue, paliwową i flotą pojazdów.

Firma Rejko Myjnie Samochodowe działa na rynku polskim od 1999 r. i  specjalizuje się w sprzedaży myjni portalowych, zarówno nowych, jak i po kompleksowej regeneracji.
Firma Petroster-Serwis jako jedna z pierwszych z pierwszych firm zajęła się wdrażaniem nowoczesnych, nieznanych wcześniej w Polsce technologii i rozwiązań technicznych.
Do grona firm, które reprezentują branżę usług myjniowych na Targach dołącza SULTOF Sp. J., który specjalizuje się w produkcji, sprzedaży oraz instalacji myjni do wszystkich typów pojazdów.
Coraz więcej przedsiębiorców docenia siłę sukcesywnego budowania sieci swoich kontaktów. Chcąc w pełni wykorzystać możliwości jakie daje to zjawisko, postanowiliśmy ułatwić zwiedzającym gościom zacieśnienie i budowanie relacji branżowych.
Podczas targów w tym roku zwiedzający będą mogli podpatrzeć różne rozwiązania, które mogą uatrakcyjnić wnętrze stacji paliw i poprawić wrażenia wizualne odwiedzających ich kierowców.
Wszyscy zwiedzający, którzy myślą nad potencjalną modernizacją i uatrakcyjnieniem strefy gastronomicznej na swoich stacjach podczas targów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wyposażenia dla kącików gastronomicznych.
Znamy już pierwszego uczestnika II Piłkarskich Mistrzostw Branży Paliwowej, które odbędą się podczas wrześniowych Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości. Jako pierwszy zgłosił się Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.
Uczestnicy zbliżających się targów paliwowych będą mogli we Wrocławiu uzyskać informacje na temat produktów firmy Kingspan. W 2017 roku w ofercie Kingspan pojawiła się nowość  – stalowe dwupłaszczowe zbiorniki DieselPRO®, które umożliwiają magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego.
Spółka Unimot dołączyła do grona tegorocznych wystawców wrocławskich targów paliwowych. Obecność podczas tego wydarzenia to okazja do promocji strategicznych projektów, których rozwój spółka postawiła sobie w tym roku za cel.
Wśród wystawców na najbliższych targach nie zabraknie producenta specjalistycznej odzieży. Zwiedzający goście, którzy myślą o inwestycji w ubraniach dla personelu stacji paliw będą mogli przyjrzeć się portfolio marki Modus.
Jeśli paliwa, to nie może zabraknąć rozwiązań do ich przechowywania. W tym roku na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników z tworzywa sztucznego, służących do przechowywania płynów eksploatacyjnych – paliw, oleju, AdBlue.
Ofertę producentów myjni uatrakcyjni oferta firmy DRACO-BIS Lewicki Marcin, która w tym roku na targach zaprezentuje chemię samochodową na stoisku nr A23.
Już łącznie 9 firm z branży myjniowej potwierdziło swoją obecność podczas zbliżających się Targów Stacja i Biznes Przyszłości. Wystawcy z tego sektora zaprezentują swoje rozwiązania w specjalnie wyodrębnionej Strefie Myjni, która zlokalizowana będzie na placu przed Halą Stulecia.
Podczas targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy www.krause-systems.pl, która dostarcza rozwiązania pozwalające na dokładną kontrolę zaworów i mechanizmów zabezpieczających cysterny paliwowe.
Na targach nie zabraknie firm specjalizujących się w urządzeniach i technologiach pozwalających na monitoring paliw.
Zbliżające się targi będą okazją, żeby rozeznać się w ofercie rozwiązań w obszarze komunikacji wizualnej. To świetna propozycja zwłaszcza dla stacji paliw, które planują zmienić lub odświeżyć formy reklamy wizualnej.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników i pojemników na paliwo.
Podczas targów zwiedzający będą mogli rozeznać się w nowych trendach biznesowych i poznać m.in. alternatywne pomysły na rozszerzenie działalności, które proponujemy właścicielom stacji paliw.
Oferta wystawców dla stacji paliw wzbogaci się o systemy płatności, urządzenia do obsługi gotówki, komponenty i różnego rodzaje akcesoria.
Do Strefy Myjni dołączają kolejni przedstawiciele tego sektora.
Na tegorocznych targach w Strefie Myjni swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi przedstawiciele tego segmentu. Do ich grona dołączyły cztery nowe firmy.
Do Strefy Myjni, która będzie jedną z atrakcji tegorocznych targów dołączy firma Wash Partner Piotr Kmiecik – producent myjni bezdotykowych, samoobsługowych i tunelowych.
Do Strefy Myjni i najważniejszych przedstawicieli tej branży dołączyła właśnie firma Ehrle, która działa w segmencie od wielu lat, dostarczając najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Strefa Networkingu Biznesowego to coś więcej, niż przyjazna uczestnikom i zaaranżowana przestrzeń na spotkania biznesowe. Dowiedz się jak można skutecznie wykorzystać możliwości Strefy podczas targów.
Wśród tegorocznych wystawców Targów Stacja i Biznes Przyszłości z branży FMCG ze swoją ofertą pojawi się Costa Coffee Polska S.A., która współpracuje m.in. z sieciowymi stacjami paliwowymi koncernu Shell.

Biznes myjniowy w praktyce, kluczowe kwestie prawne, które mają wpływ na handel paliwami, prowadzenie własnej stacji paliw i biznes pod znaną marką we franczyzie – to główne wątki bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy w tym roku dla zwiedzających.

W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.