Na targach nie zabraknie firm specjalizujących się w urządzeniach i technologiach pozwalających na monitoring paliw.

Zbliżające się targi będą okazją, żeby rozeznać się w ofercie rozwiązań w obszarze komunikacji wizualnej. To świetna propozycja zwłaszcza dla stacji paliw, które planują zmienić lub odświeżyć formy reklamy wizualnej.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym na targach będzie można zapoznać się z ofertą zbiorników i pojemników na paliwo.

Podczas targów zwiedzający będą mogli rozeznać się w nowych trendach biznesowych i poznać m.in. alternatywne pomysły na rozszerzenie działalności, które proponujemy właścicielom stacji paliw.
Oferta wystawców dla stacji paliw wzbogaci się o systemy płatności, urządzenia do obsługi gotówki, komponenty i różnego rodzaje akcesoria.

Do Strefy Myjni dołączają kolejni przedstawiciele tego sektora.

Na tegorocznych targach w Strefie Myjni swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi przedstawiciele tego segmentu. Do ich grona dołączyły cztery nowe firmy.

Do Strefy Myjni, która będzie jedną z atrakcji tegorocznych targów dołączy firma Wash Partner Piotr Kmiecik – producent myjni bezdotykowych, samoobsługowych i tunelowych.

Do Strefy Myjni i najważniejszych przedstawicieli tej branży dołączyła właśnie firma Ehrle, która działa w segmencie od wielu lat, dostarczając najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Strefa Networkingu Biznesowego to coś więcej, niż przyjazna uczestnikom i zaaranżowana przestrzeń na spotkania biznesowe. Dowiedz się jak można skutecznie wykorzystać możliwości Strefy podczas targów.
Wśród tegorocznych wystawców Targów Stacja i Biznes Przyszłości z branży FMCG ze swoją ofertą pojawi się Costa Coffee Polska S.A., która współpracuje m.in. z sieciowymi stacjami paliwowymi koncernu Shell.
Biznes myjniowy w praktyce, kluczowe kwestie prawne, które mają wpływ na handel paliwami, prowadzenie własnej stacji paliw i biznes pod znaną marką we franczyzie – to główne wątki bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy w tym roku dla zwiedzających.

W tym roku, podobnie jak w zeszłym jedną z atrakcji będzie Strefa Myjni zlokalizowana na zewnątrz Hali Wystawienniczej.