Targi 2017 - 27 i 28 września Hala Stulecia we Wrocławiu

Targi 2017 - 27 i 28 września Hala Stulecia we Wrocławiu

Przed nami III edycja Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości. Dwa dni targów będą po brzegi wypełnione wydarzeniami towarzyszącymi. Poza prezentacją nowości branżowych - w tym roku również zaproponowaliśmy Państwu ciekawą ofertę dodatkowych atrakcji. Program zakłada m.in. cztery bezpłatne szkolenia branżowe z różnych zakresów tematycznych, które najbardziej interesują branżę, rozmowy w Strefie Networkingu, bankiet biznesowy zachęcający do nawiązywania relacji w luźnej atmosferze czy nowość w branży -  II Mistrzostwa Piłkarskie Branży Paliwowej, podczas których czekają nas sportowe emocje.  W ramach wydarzenia odbędzie się także VII już konferencja Polski Rynek Paliw, która co roku tradycyjnie integruje ludzi z branży paliw płynnych. To okazja do zapoznania się z najbardziej aktualnymi problemami branży oraz rozwiązaniami, które przedstawią zaproszeni eksperci rynkowi.

 

Targi odbędą się w dniach 27-28 września 2017 r.
we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1

  

Różnorodny program

 

296A9244 2Szkolenia będą prowadzone m.in. przez ekspertów i analityków z Information Market S.A. oraz zewnętrznych trenerów branżowych. Warsztatowy charakter pozwoli ich uczestnikom na aktywny udział w szkoleniu i analizę rzeczywistych przykładów.

 

 Szkolenia prowadzone w salach szkoleniowych na terenie Hali Stulecia, udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników

 

296A8061 2Dla zainteresowanych rozwojem oraz inwestycjami na rynku myjni samochodowych i prowadzeniem tego rodzaju biznesu przewidziane będą szkolenia z tego zakresu, jak również wystawa w postaci największego w Polsce Strefa Myjni, które zaprezentuje najnowocześniejsze technologie i rozwiązania myjniowe, które wykorzystuje branża.  Eksperci-praktycy nie tylko odpowiedzą na pytania o biznes myjniowy, ale również poprowadzą szkolenia dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w ten sektor. W Strefie swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi, liczący się przedstawiciele tego biznesu.

296A8225 2Od wielu lat promujemy ideę networkingu biznesowego jako efektywnego, a także tańszego sposobu dotarcia do nowych partnerów i kontrahentów. To okazja do przeprowadzenia rozmów branżowych i budowania sieci kontaktów biznesowych.

 

296A8759 2Giełdę Paliw poprzedzi seminarium szkoleniowe, podczas którego słuchacze dowiedzą się jak bezpiecznie - z prawnego i podatkowego punktu widzenia, przeprowadzić transakcję kupna/sprzedaży stacji paliw. Tematem seminarium będą wybrane zagadnienia związane z weryfikowaniem danych przekazanych przez sprzedającego oraz zapewnieniem długofalowego bezpieczeństwa funkcjonowania obiektu. Uczestnicy otrzymają praktyczne informacje dotyczące procesu zakupu – m.in. o rodzajach umów, ich formie czy rodzajach opłat, które muszą ponieść obie strony po dokonaniu transakcji kupna/sprzedaży.

296A9103 2Od lat integrujemy ludzi z branży, organizując na zakończenie każdego wydarzenia uroczysty bankiet. Będzie to okazja do poznania się, poszerzenia sieci branżowych kontaktów czy też podtrzymania relacji i rozmów w nieskrępowanej atmosferze w jednym z wrocławskich hoteli o standardzie czterogwiazdkowym.

296A9548 2Organizowane przez nas spotkania dla branży paliwowej to już obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego „paliwowca”. Sukces kilkudziesięciu konferencji branżowych, które organizujemy każdego roku już od 12 lat, dowodzą niegasnącej popularności tej formy integracji ludzi z branży.

Bądź na bieżąco z informacjami!
Przepisz kod z obrazka, aby zweryfikować rejestrację
captcha 
Administratorem Danych Osobowych jest Information Market S.A.