Imprezy towarzyszące

Giełda Stacji Paliw - rozmowy biznesowe

Jedno z wydarzeń, którego celem było wsparcie biznesowe przedstawicieli branży. Giełda Stacji Paliw stworzyła okazję przedstawicielom tego rynku do przeprowadzenia konkretnych rozmów biznesowych o sprzedaży i nabyciu obiektów stacyjnych w całej Polsce. Obie strony zainteresowane transakcją mogły podczas jednej imprezy branżowej spotkać się w jednym miejscu i porozmawiać o wspólnych interesach. Spotkania miały miejsce w Strefie Networkingu Biznesowego. W ten sposób zainteresowani mieli okazję dokładniej przyjrzeć się ofertom sprzedaży stacji paliw na terenie naszego kraju i zapytać o ich szczegóły. 

Podczas Giełdy zaprezentowanych zostało 16 stacji stacji z 9 województw. Giełdę poprzedziło seminarium szkoleniowe, podczas którego słuchacze dowiedzieli się o tym jak bezpiecznie - z prawnego i podatkowego punktu widzenia, przeprowadzić transakcję kupna/sprzedaży stacji paliw.

 

Turniej Piłki Nożnej - I Piłkarskie Mistrzostwa Branży Paliwowej - Wrocław 2016

I Piłkarskie Mistrzostwa Branży Paliwowej za nami!

W ramach II edycji Targów odbyły się branżowe mistrzostwa piłkarskie – to pierwsza tego typu inicjatywa w historii branży paliwowej, która pokazała nam, że warto było zorganizować to widowisko. Sportowa rozrywka stała się ciekawym urozmaiceniem dla uczestników branżowego wydarzenia. Mecze rywalizujących ze sobą ośmioosobowych drużyn reprezentowanych przez przedstawicieli firm branżowych rozgrzewały emocje uczestników Targów. Branża miała kolejną okazję do integracji i dobrej zabawy, w którą zaangażowani byli zarówno zawodnicy drużyn, jak i widzowie tego niecodziennego eventu.

Mecze były rozgrywane na terenie kompleksu boisk olimpijskich FC, na boisku ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach ≈40x20 m.

Zobacz relację z losowania grup turnieju

Uczestnicy

agro as

Firma Agro-As założona w 1993r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa, obrotu płodami rolnymi, zajmujący się dystrybucją paliw płynnych i LPG - jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie.

Zasięgiem działania obejmuje Polskę południowo-zachodnią. Obsługuje ponad 4500 klientów i zatrudnia blisko 220 pracowników.

auto truck

P.W. AUTO – TRUCK Sp. z o.o. powstało w grudniu 2008 roku. Podstawową działalnością od samego początku był samochodowy transport rzeczy. W dalszych latach firma rozszerzyła działalność o handel paliwami płynnymi.

Obecnie spółka prowadzi sprzedaż hurtową wykorzystując własną flotę cystern, a także handel detaliczny poprzez sieć stacji paliw pod brandem AUTO-TRUCK i TOTAL.

axan

AXAN Sp. z o.o. jest firmą z całkowicie polskim kapitałem. Od 2000 roku rozwija swoją działalność na coraz to nowe regiony Polski. Axan Sp.z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem paliw płynnych oraz gazu. Posiada dwie rozlewnie gazu w województwach mazowieckim i wielkopolskim. Siedziba spółki znajduje się w województwie mazowieckim i zatrudnia już ponad 600 osób.

AXAN posiada sieć stacji paliw w województwach: mazowieckim, wielkopolskim i lubelskim. Firma cieszy się dużym zaufaniem Klientów, świadczy o tym fakt, że ich grono stale rośnie, zarówno w przemyśle, rolnictwie u osób prywatnych, a stacje paliw cieszą się ogromnym powodzeniem i są coraz liczniej odwiedzane.  Więcej informacji o firmie na stronie www.axan.pl

KIBICE LICZYMY NA WAS - DAMY Z SIEBIE WSZYSTKO !!!

citronex Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą ponad 1000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.
marco oil

MARCO-OIL to renomowany hurtowy dostawca paliw płynnych. Firma posiada ofertę hurtową we wszystkich bazach paliw na terenie całego kraju.


Własny specjalistyczny tabor autocysternowy pozwala na zaopatrzenie nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo MARCO-OIL to autoryzowany dystrybutor oleju napędowego do celów grzewczych Ekoterm Plus produkcji PKN Orlen. Więcej informacji na stronie www.marco-oil.pl

pkm paliwa

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Olkuszu zajmuję się hurtową oraz detaliczną sprzedażą paliw płynnych.


W swojej flocie firma posiada  najnowocześniejszego typu cysterny którymi dostarcza paliwo w każdy zakątek Polski. PKM OLKUSZ to także transport chłodniczy międzynarodowy oraz spedycja. Firma oferuje też transport miejski oraz krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

stk

STK S.A. jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się przewoźników kolejowych w Polsce. Firma powstała w 2005 roku jest dziś partnerem przewozowym największych firm z branży paliwowej i ciepłowniczej.

W ofercie firmy znajdują się także wysoko wyspecjalizowane usługi z zakresu transportu przesyłek przekraczających skrajnię kolejową. Firma zbudowana z wysokiej klasy specjalistów w 10 lat stała się liczącym partnerem na rynku przewozów kolejowych, dzięki zaufaniu klientów wciąż otwiera nowe połączenia mogąc obsługiwać transport do Niemiec, Ukrainy, Czech i Białorusi.

unimot

UNIMOT jest dynamicznie rozwijającą się grupą kapitałową, która prowadzi działalność w zakresie obrotu: olejem napędowym, biopaliwami, produktami gazowymi (gaz płynny, gaz ziemny) oraz energią elektryczną. Spółki z grupy dostarczają produkty energetyczne dla sektorów: transport, przemysł, rolnictwo i usługi.

Od chwili utworzenia UNIMOT intensywnie wykorzystuje nowe możliwości pojawiające się w branży energetycznej, rozwija swoją ofertę, poszerza geograficzny zasięg działalności i z sukcesem wchodzi na nowe rynki.

 

Harmonogram

 

Faza grupowa 05.10.2016 r.

Grupa A

Godzina

Mecz

Wynik
12:10-12:35 STK vs.  AUTO-TRUCK 3:6
12:10-12:35  CITRONEX vs.  MARCO-OIL  5:4
12:50-13:15 STK vs.  CITRONEX  1:2
12:50-13:15  MARCO-OIL vs.  AUTO-TRUCK 4:2
13:30:13:55  CITRONEX vs. AUTO-TRUCK  2:4
13:30:13:55  MARCO-OIL vs.  STK 12:1

Grupa B

Godzina

Mecz

Wynik
14:40-15:05 UNIMOT vs.  PKM OLKUSZ 1:9
14:40-15:05 AXAN vs. AGRO-AS 2:2
15:15-15:40 AGRO-AS vs. PKM OLKUSZ 4:3
15:15-15:40  UNIMOT vs. AXAN 0:16
15:55-16:20  AXAN vs. PKM OLKUSZ 2:5
15:55-16:20 AGRO-AS vs. UNIMOT  15:0

 

 

Grupa A Mecze Punkty Bramki
 MARCO-OIL  3 6 20-7
AUTO-TRUCK  3 6 12-9
CITRONEX  3 6 9-9
 STK  3 0 5-20
Grupa B Mecze Punkty Bramki
AGRO-AS  3 7  21-5
PKM OLKUSZ  3 6  17-7
 AXAN  3 4  20-7
 UNIMOT  3 0 1-40

 

Faza pucharowa 06.10.2016 r.

Mecze półfinałowe

Godzina

Mecz

Wynik
10:10-10:45  MARCO-OIL vs. PKM OLKUSZ 2:5
10:50-11:25 AGRO-AS vs. AUTO-TRUCK 4:3

Mecz o 3 miejsce

Godzina

Mecz

Wynik
11:40-12:15 MARCO-OIL vs.  AUTO-TRUCK  12:6

Mecz finałowy

Godzina

Mecz

Wynik
12:20-12:55 PKM OLKUSZ vs. AGRO-AS

4:4

rzuty karne 3:1

 

Koordynator Mistrzostw

Grzegorz Maziak
tel. 71 787 69 64
e-mail: grzegorz.maziak@e-petrol.pl

Załączniki

Strefa myjni samochodowych

Podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości na terenie obiektu dostępna będzie dla zwiedzających ekspozycja myjni samochodowych – swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi producenci z segmentu myjniowego w Polsce.

To sprzyjająca okazja dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są inwestycją w rozwiązania z tego segmentu – jako uzupełnienie o dodatkowy zakres usług dla warsztatów, serwisów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, salonów samochodowych czy stacji paliw.

Przyszli inwestorzy będą mogli na miejscu nie tylko uczestniczyć w dyskusjach poprzez uczestnictwo w szkoleniu dotyczącym myjni, ale również zadawać pytania ekspertom i co najważniejsze – z bliska zobaczyć, jak sprawdzają się wykorzystane w myjniach technologie.

 

Wystawcy targowi w strefie myjni

 

Wydarzenia towarzyszące w strefie myjni

5 października 2016 r. (środa)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów

Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia

 

6 października 2016 r. (czwartek)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia

13.00 – 15.00

Szkolenie: Jak otworzyć i z sukcesem prowadzić myjnię samochodową? Sala Szkoleniowa
15.30 – 17.00

Sesja networkingowa: Biznes myjni samochodowych w praktyce.

Strefa networkingu
 

Galeria

Bądź na bieżąco z informacjami!
Przepisz kod z obrazka, aby zweryfikować rejestrację
captcha 
Administratorem Danych Osobowych jest Information Market S.A.