Giełda Stacji Paliw - rozmowy biznesowe

Giełda Stacji Paliw - rozmowy biznesowe

Jeden z ważniejszych punktów programu imprez towarzyszących III edycji Targów Stacja i Biznes Przyszłości 2017.

To pierwsza tego typu inicjatywa zorganizowana dla uczestników rynku paliwowego, która pozwoli sprzedającym stacje paliw i przyszłym inwestorom spotkać się w jednym miejscu i porozmawiać o ewentualnej transakcji. Potencjalni kontrahenci zyskają okazję do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów w specjalnie do tego celu przygotowanej strefie networkingu, która będzie działać przez dwa dni na terenie hali  wystawienniczej.

Każdy właściciel stacji paliw, który chce sprzedać posiadany obiekt i zgłosi się do udziału w Giełdzie, dostanie swoje własne stanowisko w Strefie Networkingu. Potencjalni kupujący, którzy przyjadą na Targi Stacja i Biznes Przyszłości 2017, będą mogli porozmawiać bezpośrednio ze sprzedającymi i nawiązać kontakt, który być może zaowocuje potem transakcją.

Chętni do udziału w Giełdzie Stacji Paliw w roli sprzedającego proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem +48 71 787 69 78 lub drogą mailową na adres consulting@informationmarket.pl.

To szansa dla wszystkich zainteresowanych inwestycją w segment sprzedaży detalicznej, by dokładniej przyjrzeć się ofertom sprzedaży stacji paliw na terenie naszego kraju - a  wszystko to w jednym miejscu i w tym samym czasie.

Giełdę poprzedzi seminarium szkoleniowe, podczas którego słuchacze dowiedzą się jak bezpiecznie - z prawnego i podatkowego punktu widzenia, przeprowadzić transakcję kupna/sprzedaży stacji paliw. Tematem seminarium będą wybrane zagadnienia związane z weryfikowaniem danych przekazanych przez sprzedającego oraz zapewnieniem długofalowego bezpieczeństwa funkcjonowania obiektu. Uczestnicy otrzymają praktyczne informacje dotyczące procesu zakupu – m.in. o rodzajach umów, ich formie czy rodzajach opłat, które muszą ponieść obie strony po dokonaniu transakcji kupna/sprzedaży.

Seminarium „Jak bezpiecznie kupić stację paliw?”

Kiedy?

27 września, godz.: 13:00, Hala Stulecia, Wrocław.

Seminarium poprowadzi radca prawny z uznanej kancelarii

 

Giełda Stacji Paliw – spotkania w strefie networkingu

Kiedy?

27 września, godz.: 14:30, Hala Stulecia, Wrocław.

 
Sesje tematyczne

27 września 2017 r. (środa)

13.00 – 14.30

Seminarium "Jak bezpiecznie kupić stację paliw?" Sala Szkoleniowa

14.30 – 17.00

Giełda Stacji Paliw Strefa networkingu
Bądź na bieżąco z informacjami!
Przepisz kod z obrazka, aby zweryfikować rejestrację
captcha 
Administratorem Danych Osobowych jest Information Market S.A.