Turniej Piłki Nożnej - II Piłkarskie Mistrzostwa Branży Paliwowej - Wrocław 2017

Turniej Piłki Nożnej - II Piłkarskie Mistrzostwa Branży Paliwowej - Wrocław 2017

Branżowe mistrzostwa piłkarskie – to pierwsza tego typu inicjatywa w historii branży paliwowej, która odbywa się w ramach Targów. Ta rozrywka sportowa, która stała się ciekawym urozmaiceniem dla uczestników wydarzenia. Mecze rywalizujących ze sobą sześcioosobowych drużyn reprezentowanych przez przedstawicieli firm branżowych to okazja do integracji i dobrej zabawy zarówno dla uczestników, jak i widzów tego niecodziennego eventu.

Information Market SA organizator Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości 2017

zaprasza na:

II Piłkarskie Mistrzostwa Branży Paliwowej - Wrocław 2017

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą"

 

Mecze będą rozgrywane na boiskach Olimpijski FC i/lub terenie kompleksu Hali Stulecia podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości, na boisku ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach ≈40x20 m.

 

Chcesz wziąć udział w II edycji Piłkarskich Mistrzostw Branży Paliwowej? Zgłoś drużynę - uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Koordynator Mistrzostw

Grzegorz Maziak
tel. 71 787 69 64
e-mail: grzegorz.maziak@e-petrol.pl

 

W pierwszej edycji turnieju, który  był imprezą towarzyszącą II edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości, udział wzięło 8 zespołów z całej Polski: Agro-As, AUTO-TRUCK, AXAN, Citronex, MARCO-OIL, PKM Olkusz, STK oraz UNIMOT.
 
Mistrzostwa trwały dwa dni. W pierwszym 6-osobowe drużyny rywalizowały w dwóch grupach. W drugim dniu turnieju w fazie pucharowej zmierzyły się drużyny MARCO-OIL i PKM Olkusz oraz Agro-As i AUTO-TRUCK. W wielkim finale o tytuł mistrzowski rywalizowały PKM Olkusz i Agro-As. Był to rewanż za fazę grupową, w której lepsi byli ci drudzy. Finał był emocjonującym widowiskiem, który w regulaminowym czasie gry zakończył się  wynikiem 4:4. O tytule zdecydowały rzuty karne, w których górą była drużyna z Olkusza.

Zobacz komplet wyników I Piłkarskich Mistrzostw Branży Paliwowej

 

Bądź na bieżąco z informacjami!
Przepisz kod z obrazka, aby zweryfikować rejestrację
captcha 
Administratorem Danych Osobowych jest Information Market S.A.

wide hala logo