Umowa franczyzowa – które zapisy warto negocjować?

Umowa franczyzowa – które zapisy warto negocjować?

Jak stworzyć korzystną umowę franczyzową? Co powinna zawierać, jakie kwestie powinna definiować i co w praktyce znaczą poszczególne zapisy dla franczyzobiorcy. Przyjedź na szkolenie z prawnikiem i specjalistą od współpracy franczyzowej i dowiedz się, jak zadbać o swój biznes i korzystną współpracę z siecią.

Jakie powinno być zaangażowanie ze strony franczyzodawcy, które obowiązki po stronie udostępniającego sieć gwarantuje umowa i jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi sytuacjami problemowymi. Te oraz inne kwestie będą przedmiotem bezpłatnego szkolenia Jak wybrać najlepszą ofertę franczyzową dla stacji paliw - warsztatów połączonych ze szkoleniem i prezentacją ofert franczyzowych, które odbędą się 27 września 2017 r.
w godz.: 11.00 - 15.00.

Podczas szkolenia prawnik od umów franczyzowych oraz Michał Wiśniewski - dyrektor działu doradztwa we franczyzie z PROFIT system wyjaśnią uczestnikom, co jest ważne – które aspekty trzeba zawrzeć w umowie, i które zapisy zagwarantują komfort współpracy oraz czego się wystrzegać przy podpisywaniu umów. 

Szkolenie jest bezpłatne. Chętnych prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Zachęcamy także do przeczytania wywiadu z ekspertem od umów franczyzowych, który zapowiada co będzie tematem szkolenia.