Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Wrocławskie targi - szansą

Za nami dwa dni branżowych szkoleń, warsztatów, rozmów biznesowych, pokazów, konferencji i wiele innych wydarzeń, które towarzyszyły III edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości. Do Wrocławia przyjechało…
SILO-TECH sp. z o.o. z instalacjami pomiarowymi

Do grona wystawców dołącza firma  SILO-TECH sp. z o.o., która wykonuje dla branży paliw modernizacje instalacji pomiarowych w cysternach do przewozu paliw płynnych.
Wyposażenie dla stacji paliw od AGED Sp. z o.o.

Podczas wrześniowych targów zwiedzający będą mogli zapoznać się ofertą firmy AGED Sp. z o.o., która jest tegorocznym wystawcą.
Bankiet branży paliwowej i 300 przedstawicieli rynku

Już niedługo branża paliw będzie miała okazję do spotkania się podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości.
ECO-INVESTMENT s.c. z ofertą dla właścicieli myjni

Zwiedzający, którzy odwiedzą tegoroczne Wrocławskie Targi Paliwowe będą mieli okazję do zapoznania się z nowościami z branży myjniowej.
Baron Richard Sp. z o.o. z rozwiązaniem dla stacji paliw

Podczas wrocławskich targów nie zabraknie przedstawicieli szerokiej gamy wyposażenia dla stacji paliw. Do wystawców dołącza firma Baron Richard Sp. z o.o.
PETRONOVA z profesjonalnym wyposażeniem stacji paliw

Coraz bliżej targów i coraz dłuższa jest lista wystawców, którzy pojawią się z ofertą podczas wrocławskiego wydarzenia branżowego.
Można już głosować - ruszają konkursy targowe

Od dziś można głosować w dwóch kategoriach konkursów targowych: Myjnia Roku oraz Produkt Roku. Głosujący mogą wybrać ich zdaniem najlepszy system myjniowy lub usługę czy produkt, który dedykowany jest branży…
Umowa franczyzowa – które zapisy warto negocjować?

Jak stworzyć korzystną umowę franczyzową? Co powinna zawierać, jakie kwestie powinna definiować i co w praktyce znaczą poszczególne zapisy dla franczyzobiorcy. Przyjedź na szkolenie z prawnikiem i specjalistą od współpracy franczyzowej…
Frost&Sullivan partnerem medialnym konferencji

Wśród gości zaproszonych do wystąpienia na konferencji Elektromobilność na stacji paliw pojawiła się renomowana firma Frost&Sullivan.


Więcej aktualności