Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Ile można zarobić na myjni samochodowej na stacji i nie tylko?

Podczas wrześniowych targów wszyscy zainteresowani inwestycją w biznes myjniowy oraz właściciele stacji paliw, którzy myślą o rozszerzeniu oferty usług i wykorzystaniu wolnej przestrzeni będą mogli spotkać się osobiście z przedstawicielami tej branży i zapytać jak w praktyce wygląda ten biznes.

W trakcie dwóch dni targowych (27-28 września 2017r.) będzie można zweryfikować swoje wyobrażenia na temat potencjalnych zysków, kosztów inwestycji, rozwiązań stosowanych w branży myjniowej i zapoznać się z nowościami, które się pojawiły w ostatnim czasie i które rozwijają ten segment.

Do dyspozycji zwiedzających będzie łącznie 17 wiodących przedstawicieli branży w kraju, którzy na stoiskach zaprezentują swoje rozwiązania. Będą nie tylko dystrybutorzy i producenci myjni, ale również dostawcy nowoczesnych akcesoriów i chemii samochodowej oraz mniejszego wyposażenia do myjni. 

W Strefie Myjni zaprezentują się:

BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.

Czysto.pl Sp. z o.o.

Bezdotykowa.pl

DRACO-BIS Lewicki Marcin

EHRLE Sp. z o.o.

EKOWASH Mariusz Drążewski

EURO-EKOL Mariusz Ancerowicz

Green Steam Sp. z o.o. Sp.k.

mtAutomatic

Rejko Myjnie Samochodowe Sławomir Pieńkos

SULTOF. Bratkowski i Sobieski, Spółka Jawna

TENZI Sp. z o.o.

WashTec Polska Sp. z o.o.

CORRIMEX

J. Sałapatek, S. Cwajda Sp. J.

WashSerwis

 

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym biznesie mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, prowadzonym przez praktyków.