O Targach

O Targach

Międzynarodowe Targi Paliwowe – Stacja i Biznes Przyszłości to wydarzenie dedykowane głównie dla właścicieli stacji paliw, które jednocześnie realizuje cele biznesowe pozostałych uczestników rynku paliwowego. Swoim charakterem wychodzi daleko poza branżową imprezę targową. To biznesowy event stwarzający przedstawicielom branży okazję do nawiązania kontaktów, wymiany opinii i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi dla rynku. Imprezie wystawienniczej będą towarzyszyć bezpłatne szkolenia oraz warsztaty o tematyce biznesowej i prawno-podatkowej oraz rozmowy w strefie Business Speed Dating, będące niepowtarzalną okazją do rozpoczęcia współpracy w bardzo krótkim czasie. Głównym celem wydarzenia jest wsparcie firm paliwowych w prowadzeniu biznesu, dlatego na targach aranżujemy wiele okazji do spotkań i rozmów handlowych.

Kto znajdzie się w gronie odbiorców IV edycji Targów Stacja i Biznes Przyszłości 2018?

distro
Właściciele i menedżerowie stacji paliw

Zwiedzający z tej grupy odbiorców będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawienniczą - producentów i dostawców paliw, przedstawicieli segmentu myjni samochodowych czy dostawców wyposażenia i technologii do stacji paliw. Oprócz ekspozycji wystawienniczej, przygotowaliśmy również dla nich szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji pracowników i zespołu stacji paliw czy szkolenia podatkowe omawiające zagrożenia związane z hurtowym zakupem paliw płynnych do stacji. Kolejnym ciekawym punktem programu będzie Giełda Stacji Paliw - w specjalnie wyodrębnionej strefie networkingu potencjalni kupujący zainteresowani nabyciem obiektu będą mogli się spotkać ze sprzedającymi w formule face to face, aby porozmawiać o szczegółach oferty i przejrzeć dokumenty istotne z perspektywy kupujących.

shower
Właściciele myjni i przyszli inwestorzy z segmentu myjni

Wszyscy przedstawiciele z tej grupy będą mieli okazję w ramach targów zapoznać się z każdym aspektem dotyczącym działalności myjni samochodowych. Na miejscu odbędą się m.in. szkolenia dedykowane prowadzeniu biznesu myjniowego, dyskusje z ekspertami,  będzie przegląd innowacyjnych rozwiązań dla myjni, a co najważniejsze będzie można z bliska zobaczyć, jak sprawdzają się wykorzystane w myjniach technologie.

truck
Hurtowi odbiorcy i konsumenci paliw z różnych branż

W ramach tej grupy zaproszeni zostaną przedstawiciele z firm transportowych, budowlanych czy logistyczno-spedycyjnych, które z racji profilu działalności zużywają duże ilości paliw. Dla nich przygotujemy branżowe szkolenia dotyczące wyboru ofert flotowych na polskim rynku czy budowy stacji przyzakładowych. Słuchacze będą mieli okazję porozmawiać w tych tematach z ekspertami i skonsultować z swoje wątpliwości z przedstawicielami firm, którzy już takie stacje mają. Specjalnie dla tej grupy odbędzie się przegląd najbardziej korzystnych ofert na hurtowy zakup paliw.

petrol
Hurtowi sprzedawcy paliw

Podczas targów Stacja i Biznes Przyszłości 2017 przedstawiciele firm zajmujących się hurtową sprzedażą paliw będą mogli osiągnąć jeden z najważniejszych celów jakim jest nawiązanie długotrwałych i przyjaznych relacji z partnerami handlowymi. Prezentacja oferty w miłej i niezobowiązującej atmosferze, rozmowy biznesowe w strefie networkingu czy integracja podczas imprez towarzyszących to okazje do nawiązania nowych i zacieśnienia dotychczasowych relacji.

 


 

Dlaczego warto zostać Wystawcą?

  Prezentacja najnowszych produktów, usług i oferty w nowym miejscu

  Rozmowy biznesowe z nieprzypadkowymi zwiedzającymi

  Pozyskanie perspektywicznych kontaktów z odwiedzającymi Targi

  Wzmocnienie relacji z dotychczasowymi klientami

  Udział w prestiżowym bankiecie biznesowym z wyselekcjonowanymi partnerami

  Wzmocnienie marki na rynku

  Udział w konkursach branżowych i promocja strategicznych produktów firmy

  Możliwość profesjonalnej prezentacji i pokazów nowości produktowych podczas Targów

  Nowe grupy odbiorców w edycji 2018