Strefa myjni samochodowych

Strefa myjni samochodowych

Podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości na terenie obiektu dostępna będzie dla zwiedzających ekspozycja myjni samochodowych – swoje rozwiązania zaprezentują najwięksi producenci z segmentu myjniowego w Polsce. W zeszłym roku strefa myjni  była licznie reprezentowana przez największych producentów systemów i technologii myjących, którzy o swoich rozwiązaniach mówili nie tylko na stoiskach, ale również podczas specjalnie zorganizowanych szkoleniach i seminariach. Reprezentacja firm w Strefie Myjni podczas targów była największą w Polsce.

Strefa Myjni to sprzyjająca okazja dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są inwestycją w rozwiązania z tego segmentu – jako uzupełnienie o dodatkowy zakres usług dla warsztatów, serwisów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, salonów samochodowych czy stacji paliw.

Przyszli inwestorzy będą mogli na miejscu nie tylko uczestniczyć w dyskusjach poprzez uczestnictwo w szkoleniu dotyczącym myjni, ale również zadawać pytania ekspertom i co najważniejsze – z bliska zobaczyć, jak sprawdzają się wykorzystane w myjniach technologie.

Wydarzenia towarzyszące w strefie myjni

26 września 2018 r. (środa)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów

Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia

 

27 września 2018 r. (czwartek)

10.00 - 17.00 Strefa myjni samochodowych - Wystawa w godzinach otwarcia Targów Plac przy Iglicy
oraz Hala Stulecia
 

Galeria