Rekomendacje

Rekomendacje

Arkadiusz Konstańczak
"Tegoroczne Międzynarodowe Targi Paliwowe “Stacja i Biznes Przyszłości” były dla nas bardzo owocne. Nasza firma wystawiała się po raz pierwszy we Wrocławiu i nie spodziewaliśmy się aż tak dużej liczby odwiedzających, którzy zadawali celne pytania i byli rzeczywiście zainteresowani poszukiwaniem profesjonalnych rozwiązań dla swoich stacji. Liczba osób odwiedzających nasze stoisko Klientów, którzy nie byli przypadkowi jest dla nas najważniejszym kryterium, które decyduje o tym, że jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa w tegorocznej edycji targów. Zawarliśmy także wiele nowych kontaktów, które miejmy nadzieję, że zaowocują w przyszłości. Z przyjemnością rekomendujemy Information Market S.A. jako organizatora Międzynarodowych Targów Paliwowych “Stacja i Biznes Przyszłości” we Wrocławiu."

Arkadiusz Konstańczak
Dyrektor operacyjny
INSTANCO SP. Z O.O.


Paweł Grzywaczewski
"Targi Stacja i Biznes Przyszłości we Wrocławiu to pierwsza tego typu impreza wystawiennicza w Polsce Zachodniej, podczas której udało nam się spotkać i porozmawiać z firmami z tego regionu. Mając już 100 partnerów w całym kraju potrzebujemy poświęcić im trochę czasu, więc czerwcowe wydarzenie było do tego świetną okazją. Na pewno dobrze oceniamy zarówno organizację, jak i efekty osiągnięte przez nas podczas tej imprezy."

Paweł Grzywaczewski
Dyrektor ds. Sprzedaży i Członek Zarządu
ANWIM S.A.


Ireneusz Jabłonowski
"Sesje networkingowe cieszą się coraz większą popularnością. Wrocławskie Międzynarodowe Targi Paliwowe to doskonała okazja, do stworzenia przestrzeni przyjaznej wszystkim, którzy chcieliby nawiązać nowe kontakty biznesowe. To także stały dostęp do branżowych nowości i wymiany dobrych praktyk. Wszystkim przedsiębiorcom polecam udział projektach tego rodzaju."

Ireneusz Jabłonowski
Prezes Zarządu
HUZAR PSP S.A.


Bożena Kłudkiewicz
"Międzynarodowe Targi Paliwowe – Stacja i Biznes Przyszłości we Wrocławiu są dla naszej firmy CORRIMEX wyjątkową okazją spotkania się z klientami. Obecność tutaj jako wystawca od pierwszej edycji zaowocowała nawiązaniu wielu kontaktów biznesowych. Organizator targów dołożył wszelkich starań, aby impreza zakończyła się sukcesem. Zachęcamy wszystkich „Ludzi z branży” do odwiedzenie targów, bo tu po prostu trzeba być."

Bożena Kłudkiewicz
Product Manager
CORRIMEX J.Sałapatek, S.Cwajda Sp.J.


Piotr Andrzejewski
"BKF Sp. z o.o. z przyjemnością rekomenduje Information Market S.A. jako organizatora Międzynarodowych Targów Paliwowych “Stacja i Biznes Przyszłości” we Wrocławiu. Targi “Stacja i Biznes Przyszłości” były zorganizowane w pełni profesjonalnie. Przedsięwzięcie było przeprowadzone na najwyższym poziomie. Organizatorzy wykazali się niezwykłą dbałością o wystawców, sumiennością i rzeczowym podejściem do kontrahenta. Rekomendowana przez nas organizacja oraz sama impreza targowa jest godna polecenia."

Piotr Andrzejewski
Dyrektor ds. rozwoju
BKF Sp. z o.o.


Sylwia Mieteń
"Plan rozwoju sieci stacji paliw Total zakłada współpracę z niezależnymi właścicielami stacji paliw. Targi Stacja i Biznes Przyszłości były więc dobrą okazją do spotkań oraz rozmów z właścicielami zainteresowanymi współpracą na partnerskich zasadach."

Sylwia Mieteń
Total Polska Sp. z o.o.


Adam Szarwiło
"Firma Green Steam rekomenduje Information Market S.A. jako organizatora Międzynarodowych Targów Paliwowych "Stacja i Biznes Przyszłości". Przygotowanie targów oraz organizacja w pełni spełniły nasze oczekiwania. Dzięki uczestnictwu w imprezie nasza firma miała okazję zdobyć nowych klientów jak i utrzymać kontakt z obecnymi oraz przekazać nowe rozwiązania które oferuje Green Steam. Firma Information Market wykazała się w pełni profesjonalnym podejściem do klienta oraz wspaniałym organizatorem, dzięki czemu na pewno będziemy uczestniczyli w kolejnych wydarzenia organizowanych przez Information Market."

Adam Szarwiło
Krajowy Specjalista ds. sprzedaży
Green Steam


Arkadiusz Szymański
"Nasza obecność podczas czerwcowych targów okazała się trafną decyzją. Dzięki temu mogliśmy bezpośrednio dotrzeć do sprofilowanej pod nasze potrzeby grupy odbiorców. Zyskaliśmy cenne informacje na temat naszych klientów, ich oczekiwań, a także skorzystaliśmy z okazji, aby nawiązać nowe kontakty w branży, które mamy nadzieję zaowocują dalszymi rozmowami. To była przyjemność brać udział w tak profesjonalnie zorganizowanym wydarzeniu."

Arkadiusz Szymański
Wiceprezes Zarządu
PetroConsulting Sp. z o.o.


Mariusz Ancerowicz
"Jako producent myjni bezdotykowych z kilkunastoletnim doświadczeniem, firma Euro-Ekol rekomenduje Międzynarodowe targi Paliwowe „Stacja i Biznes przyszłości”, których organizatorem jest Information Market S.A. Uczestniczyliśmy w targach po raz trzeci i był to kolejny rok, gdzie nie zawiedliśmy się na perfekcyjnej organizacji. Wrocławskie targi myjniowe wpisały się na stałe w kalendarz targowy naszej firmy. Dzięki uczestnictwu w targach Biznes i Stacja Przyszłości pozyskaliśmy wielu klientów na rynku Słowackim i Czeskim poprzez pozyskanie przedstawiciela na te kraje. Co roku odnotowujemy kilka sprzedaży klientom, którzy nas odwiedzili na targach we Wrocławiu."

Mariusz Ancerowicz
Dyrektor techniczny, Współwłaściciel
Euro-Ekol


Artur Czekaj
"Firma WashTec Polska Sp. z o.o. z prawdziwą przyjemnością może polecić Information Market S.A. jako profesjonalnego organizatora Międzynarodowych Targów Paliwowych „Stacja i Biznes Przyszłości” we Wrocławiu. Sprawne przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy targowej pozwala wystawić najwyższą ocenę dla jej organizatorów, przekładając się na zadowolenie nasze i odwiedzających Wrocław klientów. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Information Market S.A. Czas spędzony na targach pozwolił nam na prezentacje naszych myjni nowym klientom a jednocześnie był świetną okazją spotkać się już z obecnymi naszymi klientami i podtrzymać świetne relacje biznesowe."

Artur Czekaj
Dyrektor Handlowy
WashTec Polska Sp. z o.o.


Zarząd EV Plus Sp.z o.o.
"EV Plus Sp.zo.o. wystawia pozytywną rekomendacje firmie Information Market SA organizatorowi Międzynarodowych Targów Paliwowych Stacja i Biznes Przyszłości we Wrocławiu.Organizatorzy w sposób profesjonalny i rzetelny zorganizowali imprezę wystawienniczą cały czas dbając o komfort wystawców i zwiedzających. Warto podkreślić elastyczne i rzeczowe podejście do kontrahenta oraz duże zaangażowanie całego zespołu.Wrocławskie Targi były świetną okazją do prezentacji naszych produktów i usług a także przeprowadzenia szeregu rozmów z potencjalnymi klientami."

Zarząd EV Plus Sp.z o.o.